• Nyheter
  • Kultur
  • Sport
  • NeaDebatt
  • Radiobingo

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

Nyheter →

Årsøya ble "Epleheim"

Selbu og Årsøya, med Camp Eggen i spissen tok i helga i mot 250 ansatte fra Eplehuset som hadde sin årlige sammenkomst nok en gang i Selbu.

foto
Svend Eggen har etterhvert blitt en erfaren taler i større forsamlinger. - For tre år siden måtte dere tvinge meg oppå scena, i fjor gikk det greit - i år løper jeg opp for å si takk for besøket - og velkommen tilbake til Selbu og Årsøya, sa Svend Eggen til de 250 besøkende fra Eplehuset. Foto: Stian Elverum/Nea Radio
Stian Elverum 93 08 89 29
Oppdatert: tirsdag 28. august 2018 kl. 10:59
Artikkelen er mer enn fire år gammel
Publisert: tirsdag 28. august 2018 kl. 10:59 Oppdatert: tirsdag 28. august 2018 kl. 10:59
Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
Utforsk tema:
  • Nyheter
  • Tydal
  • Selbu
Ansvarlig redaktør
Karin Jegtvik
Daglig leder
Stian Elverum
Nea Radio Selbu/Tydal
Mediahuset, 7580 SELBU
Sentralbord: 73 81 74 00
Nea Radio Røros
Ol-kanelesaveien 2, 7374 RØROS
Sentralbord: 72 41 44 00
Nea Radio Stjørdal
Kjøpmannsgata 37, 7500 STJØRDAL
Sentralbord: 73 81 74 00
Nea Radio Holtålen
Ålentorget 2.etg, 7380 ÅLEN
Sentralbord: 72 41 44 00
Tips:
Send SMS til studio (10kr): Bruk kodeordet "NEA" og send meldingen din til 26114.

Nea Radio arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. Nea Radio har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © Nea Radio.

Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet og kan ikke viderebenyttes uten særskilt tillatelse. Nea Radio er ikke ansvarlig for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.