Hopp til: Navigasjon | Innhold | Undermeny

Nyheter

Brann i Øverbygda

En brann i en enebolig i Øverbygda er nå slukket.

Av: Ingar Lien Publisert: 03.02.12 kl. 10:51

Det brøt ut brann i en enebolig i Øverbygda i Selbu i formiddag.  Brannen startet i en kasse i et rom i andre etasje.  Da brannvesenet kom til stedet var det åpne flammer i rommet der brannen startet.  Det var huseieren selv som varslet om brannen og det var ikke flere mennesker i huset.

Brannvesenet sendte røykdykkere inn i huset og fikk raskt kontroll over brannen.  Selve rommet der brannen startet er en del skadet, ellers er det forholdsvis små skader på huset.  Vi brukte lite vann under slokkingen så det skal ikke være store vannskader, sier brannsjef Annar Bjørnbeth til Nea Radio.  Det er rekvirert restverdiberging.

Huseieren har fått i seg en del røyk og er sendt til legevakta for sjekk.


Kommentarer

Skrevet av Roger.J 03-02-12 11:50

Ja lurte på hvorfor sivile bila kjørte i 100 km/t gjennom sentrum i morrest med nødblinkers innslått på dasjbordet...




Se vår web-tv

Annonser

  • Nea Radio radiobingo
  • Nea Radio nattradio

No poll records found on this page. Please put a poll record on this page or point to a page in the field 'startingpoint'
plugin.tt_news ERROR:
No singlePid defined
No HTML template found
--> Did you include the static TypoScript template ('News settings') for tt_news?

Søk på Gulesider

Nea Radio, postboks 60, 7581 Selbu – Telefon 73817400Utviklet av Grafisk Senter